Dwa mecze ćwierćfinałowe siatkarskich play-offów: w Zawierciu Jurajscy Rycerze podejmują Czarnych Radom, natomiast w Dolnej Saksonii Luneburg gości United Volleys Frankfurt. Co łączy obydwa spotkania? Rozgrywane będą w niewielkich miastach powiatowych, zagrają ze sobą drużyny, które zajęły czwarte i piąte miejsce po sezonie zasadniczym oraz dotychczasowy wynik dwumeczu to 1:1. Co jeszcze? W obydwu meczach trudno znaleźć faworyta. Zapraszam na zapowiedź, analizę oraz darmowe typy bukmacherskie tych dwóch arcyciekawych spotkań.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

7.04.19 17:30
kurs AKO: 1,97
stawka: 9/10  ⛔9

17.30 Siatkówka Typy Dnia: Aluron Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom

Cóż za piękne pojedynki ćwierćfinałowe toczą między sobą zespoły z Zawiercia i Radomia. W pierwszym meczu piękne pięciosetowe widowisko zakończone zwycięstwem Warty. Drugi mecz to zwycięstwo 3-1 Czarnych, chociaż dwa sety zakończone tie-breakiem. Jak będzie dzisiaj w decydującym spotkaniu w Zawierciu? Na pewno bardzo ciekawie! O atmosferę zadbają najbardziej zagorzali kibice w całej Pluslidze. Zapowiada się niezwykłe widowisko, gdyż dla obydwu zespołów obecność w strefie medalowej ligi mistrzów świata to spełnienie marzeń, które na początku sezonu wydawały się być nierealne. Gdzie teraz jest Skra? Gdzie Resovia czy Trefl? Już na siatkarskich wakacjach, a Zawiercie i Radom nadal w stawce o największą pulę. Kto wygra? Konia z rzędem temu co trafi (chociaż statystycznie szansa 50%). Na pewno na parkiecie zostaną krew pot i łzy (szczęścia i rozpaczy). Najpewniejsze typy na dziś z tego spotkania to over setowy, gdyż raczej jeden zespół nie zdominuje całego meczu.

19.00 Siatkówka Typy Dnia: Luneburg – United Volleys Frankfurt

Podobnie jak pojedynkach siatkarskich Czarnych i Warty, również pomiędzy zespołami z Luneburga i Frankfurtu jest remis 1:1 i 5-4 w setach. Również i w tym meczu trudno wskazać na faworyta. Od kilku lat Rhein-Main jest trzecią siłą w Bundeslidze, ustępującą BR Volleys i Friedrichschafen. W tym roku całkiem realnie szanse medalowe może im odebrać Luneburg. W ligowych pojedynkach tego sezonu zawsze górą gospodarze, ale również zawsze są to mecze wielosetowe. Zatem jako typy dnia na dziś proponuję kolejny over.

Granie powyżej 3,5 seta w tych spotkaniach wydaje się być bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę zbliżony poziom siatkarski zespołów oraz historię bezpośrednich pojedynków. A połączenie tych zdarzeń w dubel jako siatkarskie typy dnia daje bardzo interesujący kurs wystawiony przez ETOTO. Tym razem gramy nieco grubiej.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO