W ramach 19 kolejki ligi portugalskiej Sporting Lizbona zmierzy się na wyjeździe z Vitorią Setubal. Wyjazdowe mecze gości są od pewnego czasu świetną okazją do zarobku. Sporting z ostatnich 38 oficjalnych wyjazdów przywiózł zaledwie 2 czyste konta. Jak będzie tym razem? Zapowiedź oraz typy dnia na mecz Setubal – Sporting.

Single
Setubal – Sporting
Portugalia 1 liga
30.01.2019, 20:00
Typ: Setubal strzeli
kurs: 1.64
stawka: 9/10✅ +5.76

Single
Setubal – Sporting
Portugalia 1 liga
30.01.2019, 20:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1.95
stawka: 7/10✅ +6.65

? Odbierz do 1000zł na grę w Etoto

Setubal – Sporting zakłady bukmacherskie

Sporting przyzwyczaił, że od pewnego czasu jego gra w defensywie nie stoi na najwyższym poziomie. Zespół z Lizbony stracił w tym sezonie na stadionach rywali już 12 goli. W tym samym czasie liderujące Porto pokonane zostało zaledwie 5 razy, zaś Benfica 7. Biorąc pod uwagę wszystkie oficjalne występy, Sporting zaliczył tylko 2 czyste konta w 38 ostatnich meczach wyjazdowych. Liczby te przekładają się na zdobycze punktowe – Sporting jest w  na obcym terenie do bólu przeciętny i miewa problemy nawet z najsłabszymi drużynami.

Czy zakłady bukmacherskie na kolejny trudny wyjazd Sportingu, to dzisiejsze typy dnia? Wydaje się, że tak. Tego stanu rzeczy nie oddają jednak kursy wystawione na to spotkanie. Legalny bukmacher Etoto upatruje w Sportingu zdecydowanego faworyta wystawiając na niego zaledwie 1.68.

Setubal – Sporting typy dnia

W ostatnim meczu pucharowym z Porto kontuzji doznało dwóch obrońców Sportingu. Najpierw z powodu złamania nosa boisko opuścić musiał Andre Pinto. Jego zmiennik Radoslav Petrovic dokładnie 2 minuty później..również złamał nos. Niepewny jest występ zmagającego się ostatnio z urazem Mathieu. Za kartki pauzować będzie „trzymający” środek pola defensywny pomocnik Gudelj. Nawet w pełnym składzie i bez kontuzji defensywnych zawodników Sporting nie potrafił utrzymywać na wyjazdach czystego konta, teraz może być o to jeszcze trudniej. Zakłady bukmacherskie na gola dla Setubal, to moim zdaniem bezsprzecznie typy dnia. Kurs na to zdarzenie wynosi w Etoto 1.64, a więc jest całkiem niezły.

Równie dobrze prezentują się typy na „obie strzelą” – kurs na tą opcję to 1.95. Sporting nawet w składzie odbiegającym od optymalnego jest zespołem znacznie lepszym i nie powinien mieć problemów ze zdobyciem przynajmniej jednego gola. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że ostatnie ligowe zwycięstwo na swoim stadionie gospodarze odnieśli w połowie listopada. Uważam, że motywacja graczy Setubal oraz niepewny na wyjazdach Sporting, to mieszanka, która powinna zakończyć się wynikiem z trafieniami obu zespołów. Gol gospodarzy, a także zakłady na obie strzelą, to biorąc pod uwagę powyższe czynniki, dzisiejsze typy dnia.

? Odbierz do 1000zł na grę w Etoto