Rozgrywki ligowe w Rumunii właśnie wkroczyły w decydującą fazę, a tabela podzielona została na grupę mistrzowską i spadkową. W 1 kolejce rywalizacji w grupie spadkowej zmierzą się Dinamo Bukareszt i FC Calarasi. Jakie typy na dziś będą najlepsze? Krótka zapowiedź i analiza meczu oraz proponowane typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Din.Bukareszt – Calarasi
Rumunia 1 liga
08.03.2019, 19:30
Typ: over 2,0 gole w meczu
kurs: 1.80
stawka: 8/10 ? – zwrot

Darmowe typy piłka nożna

W ramach rozgrzewki przez weekendowym typowaniem najlepszych lig w Europie, polecam wybrać się na wycieczkę do nieco mniej atrakcyjnego piłkarsko regionu. Sezon w lidze rumuńskiej wkroczył właśnie w decydującą fazę. Faworytem meczu Dinamo – Calarasi są gospodarze, którzy fazę zasadniczą zakończyli na 9 lokacie w tabeli. Ich przeciwnicy uplasowali się na pozycji nr 12.

Warto dodać, że 1 liga Rumunii składa się tylko z 14 zespołów. Calarasi spisuje się fatalnie szczególnie na wyjazdach, gdzie pozostają bez trafienia już od 6 meczów z rzędu. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 1.72, podczas gdy goście wycenieni zostali aż na 5,00. Taki rozkład szans wydaje się być w pełni uzasadniony. Czy typy bukmacherskie warto skierować w stronę gospodarzy i dlaczego zainteresowałem się akurat tym spotkaniem? Czy typy dnia na piątek powinny dotyczyć właśnie tego starcia?

Typy Dnia piątek

Dinamo grało z Calarasi około 2 tygodnie temu. W meczu wyjazdowym było stroną przeważającą i stworzyło sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Trener zespołu dzisiejszych gospodarzy Mircea Rednic, na przedmeczowej konferencji powiedział: „W ostatnim okresie dostrzegam poprawę w grze zespołu, większą ambicję i zaangażowanie, inne podejście. Musimy skorzystać z tego czasu i patrzeć w przyszłość. Nie możemy ryzykować, liczy się tylko zwycięstwo.” Dinamo ma bardzo niewielką przewagę nad strefą spadkową.

Typy bukmacherskie na mecz Dinamo – Calarasi zakładają dobre spotkanie w wykonaniu gospodarzy. Dwa tygodnie temu byli bliscy wygranej z tym przeciwnikiem na wyjeździe. Dziś powinni nieco poprawić skuteczność i przynajmniej raz trafić do siatki rywali. W domowych meczach Dinama regularnie pada 2 lub więcej goli. Proponowane typy dnia są w miarę bezpieczne, a ryzyko z nimi związane dość ograniczone. Przyczyną aż tak wysokich kursów są ostatnie wyniki gości, którzy remisowali swoje trzy ostanie mecze nie tracąc i nie zdobywając ani jednej bramki. Ustawka, bukmacherska mafia, zwykły przypadek? Niesamowity statystyczny ewenement zdarzający się raz na wiele lat?  Nic nie wskazuje na to, by sytuacja z poprzednich meczów miała się powtórzyć – nie wierzę w plotki o ustawkach. Zawodnicy mogą ustawiać mecze na tysiąc lepszych sposobów, które w ogóle nie zwracałyby uwagi obserwatorów. Dziś worek z bramkami najprawdopodobniej się rozwiąże, a Calarasi nie utrzyma czystego konta.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.