Jak założyć konto u bukmachera?

Nie wyobrażasz sobie życia bez sportu? Z utęsknieniem czekasz na kolejny weekend, aby móc podziwiać w akcji najlepszych piłkarzy? Wyrwany w środku nocy ze snu, potrafisz opowiedzieć o przebiegu ostatnio oglądanego meczu? Poświeciłeś transmisjom, skrótom, wywiadom i pomeczowym analizom dużą część swojego życia? Masz prawdopodobnie całkiem niezłe predyspozycje, aby spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Posiadana przez Ciebie wiedza, to spory kapitał. Powinieneś więc przynajmniej spróbować, bo całkiem możliwe, że odkryjesz w sobie niezłego typera. Nie wiesz na czym to wszystko polega i jak zacząć? Jak przebiega rejestracja u bukmachera, a przede wszystkim, czy to w pełni legalne? Bez obaw – wszystko jest legalne i proste a tego jak założyć konto u bukmachera dowiesz się z poniższego tekstu.

Zakład bez ryzyka 100% do 40 zł
Wypłata zwrotu bez obrotu!

 

Rejestracja u bukmachera

Jeszcze kilkanaście lat temu Twój początek z zakładami sportowymi nie byłby aż tak prosty. Swój pierwszy kupon musiałbyś postawić w stacjonarnym punkcie bukmachera, ponieważ nie była wtedy jeszcze możliwa gra przez sieć. Obecnie, całą procedurę możesz wykonać w ciągu kilku minut, nie ruszając się z domu. Pamiętaj, że aby rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką musisz mieć ukończone 18 lat. W innym przypadku rejestracja Twojego konta nie będzie możliwa.

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać jest wejście na stronę wybranego bukmachera. Możesz to zrobić wpisując jej adres w przeglądarkę internetową, bądź klikając w zamieszczone w naszym serwisie specjalne linki. Rejestracja za ich pośrednictwem umożliwia skorzystanie z wyjątkowej oferty powitalnej. Najczęściej polega ona na powiększeniu otrzymywanego na start bonusu, bądź przyznaniu darmowego zakładu lub gotówki na grę. Po przejściu na stronę bukmachera i wyborze opcji „rejestracja” zostaniesz poproszony o podanie podstawowych informacji o sobie, takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania.

Kiedy już wypełnisz rubryki z podstawowymi danymi, będziesz zobowiązany do udostępnienia dodatkowych, bardziej szczegółowych informacji. Ma to na celu potwierdzenie  Twojej tożsamości i upewnienie się, że nikt się pod Ciebie nie podszywa. Przygotuj zdjęcia, bądź skany swojego dokumentu tożsamości (np.dowodu osobistego lub paszportu). Są one wymagane do rejestracji we wszystkich serwisach bukmacherskich. Na skanie powinny być widoczne:

  • imię i nazwisko,
  • data urodzenia,
  • numer PESEL (o ile dokument zawiera),
  • numer dowodu osobistego lub paszportu,
  • datę ważności dokumentu.

Pozostałe dane mogą być przesłonięte, bądź przekreślone. Dzięki podaniu numeru konta bankowego bukmacher ma możliwość bezpiecznej wypłaty Twoich wygranych. Dane udostępniane na potrzeby rejestracji są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

Następnym krokiem jest ustalenie swoich danych logowania do serwisu. Wystarczy, że ustalisz swój login oraz indywidualne hasło dostępu do serwisu. To wszystko, proces rejestracji jest zakończony, wiesz już jak założyć konto u bukmachera. Powyższe kroki mogą się od siebie nieco różnić w zależności od tego, którą firmę wybrałeś. Różnice są jednak minimalne i po założeniu konta u pierwszego operatora, będziesz w stanie to zrobić również u innych.


Weryfikacja konta

Bezpośrednio po rejestracji czeka Cię jeszcze ostatni krok – weryfikacja konta. W związku z tm, będziesz musiał jeszcze nieco poczekać, zanim dokonasz pierwszej wpłaty i zawrzesz swój debiutancki zakład. Bukmacher musi bowiem zweryfikować Twoje konto oraz sprawdzić prawdziwość podanych przez Ciebie danych. Proces weryfikacji może trwać czasami nawet do kilku godzin, jednak z reguły kończy się on upływie 20-30 minut, a nawet szybciej.

Bonusy powitalne

Zanim przystąpisz do rejestracji w konkretnym serwisie, zapoznaj się z bonusami na start oferowanymi przez danego bukmachera. Firmy walczą ze sobą o klientów kierując do nich różne oferty powitalne. Poczytaj w naszym serwisie artykuły na temat bonusów od pierwszej wpłaty i sam zadecyduj, która opcja wydaje Ci się najbardziej interesująca.

Zakład bez ryzyka 100% do 40 zł
Wypłata zwrotu bez obrotu!