Turcja wciąż walczy o pierwsze miejsce w grupie H, a do liderującej Francji traci zaledwie 2 punkty. Jakie typy bukmacherskie wybrać na mecz Andora – Turcja? Czy goście sięgną po łatwe 3 punkty? Sprawdźcie najlepsze kursy na zakłady, analizę oraz proponowane typy dnia dotyczące tego starcia.

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN

Andora – Turcja typy bukmacherskie

Andora rozgrywa całkiem niezłe jak na siebie eliminacje. Zgromadzone dotychczas 4 punkty, ostatni wyjazdowy remis z Albanią 2:2, czy też wygrana z Mołdawią to dla drużyny z Księstwa niemałe sukcesy. Pierwsze starcie z Andorą Turcja wygrała tylko 1:0, a gola na wagę zwycięstwa dopiero w 89 minucie zdobył Ozan Tufan. Kursy na zakłady 1X2 oczywiście bardzo mocno faworyzują gości, jednak czy 3 punkty dla Turcji to absolutny pewniak? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że typy bukmacherskie na ekipę Senola Gunesa powinny okazać się dobrym wyborem.

Zarówno punkt Andory wywieziony z albańskiego Elbasani, jak i minimalna porażka z Turcją nie byłby możliwe bez ogromnej dawki szczęścia. Pewną rolę odegrały oczywiście zasieki obronne oraz poświęcenie zawodników Andory i walka o każdą piłkę. Nie można jednak przymykać oczu na przebieg wspomnianych spotkań – Andora walczyła o życie i korzystne dla niej rezultaty wyglądają dobrze jedynie na papierze. Piłkarscy Bogowie sprzyjali Andorze, jednak każda szczęśliwa seria musi dobiec końca.

Pełnię jakości gospodarzy możemy dostrzec przeglądając skrót ich ostatniego meczu z Albanią. Przez 99% czasu gry nie istnieli na boisku. 28% posiadania piłki, dwa strzały w stronę albańskiej bramki, ani jednego rzutu rożnego…i wynik końcowy 2:2.

Turcja walczy o pierwsze miejsce w grupie i posiada o wiele wyższą piłkarską jakość niż wybitnie nieskuteczna z Andorą Albania. Proponowane typy dnia to zakłady na Turcję z handicapem (-1). Kursy na typy przewidujące taki scenariusz wynoszą 1,60.

Równie dobry może okazać się zakład na powyżej 2,5 gola w meczu z kursem 1,85. Warto poczekać na ukazanie się wyjściowego składu Turcji, jednak nawet z drobnymi roszadami kadrowymi goście powinni pewnie sięgnąć po 3 punkty.

Andora – Turcja przewidywane składy:

Andora: Gomes – Rubio, Llovera, Garcia, San Nicolas – Clemente, Moreno, Vales, Martinez Alejo – Alaez, Cervos;

Turcja: Gunok – Celik, Demiral, Soyuncu, Meras – Tufan, Takdemir, Yokuslu – Tosun, Calhanoglu – Ilmaz;

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020 oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN

➡️ Dołącz do grupy TYPERIA