Gotowe Kupony: dubel na mecze ćwierćfinałowe Roobet Cup!

Rozgrywki Roobet Cup 2022 wkraczają w fazę playoff. W poniedziałek, 27 czerwca, rozegrane zostaną dwa spotkania ćwierćfinałowe, które właśnie postaram się przeanalizować w tym wpisie. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

BIG – Eternal Fire (15:00)

Nie mogę uwierzyć, że Eternal Fire udało się awansować do fazy playoff. Przegrali oni bowiem mecz otwarcia z ENCE, a potem dwukrotnie wyciągnęli spotkania ze stanu 0:1 – najpierw z Imperial, później z MOUZ. Zawodnicy Eternal Fire grają już ze sobą prawie od roku, a i tak jakoś nie widać zbyt wielkiej chemii w ich grze. Dobre wyniki zawdzięczają tylko i wyłącznie geniuszowi XANTARESa oraz woxica. Ten drugi zwłaszcza zaczął świetnie wyglądać po porzuceniu roli IGL’a. EF to jednocześnie kompletne przeciwieństwo ich poniedziałkowych przeciwników, którzy poświęcają indywidualności na rzecz dobra drużyny. Tabsen jak mało kto zna tendencje XANTARESa i ten genialny niemiecki prowadzący nie będzie miał najmniejszych problemów z wykorzystaniem tejże wiedzy do zneutralizowania najlepszych atutów swojego byłego podopiecznego i jego drużyny.

BIG – Eternal Fire typy:
BIG wygra, kurs 1.45

Cloud9 – 9z (19:00)

Awans Eternal Fire to i tak pikuś przy tym, czego udało się dokonać drużynie 9z! Najniżej notowana drużyna tego turnieju (nr 52 w rankingu) dwukrotnie pokonała jednego z światowych potentatów Counter Strike’a – FURIĘ (#7) – dzięki czemu trafiła do playoffów tego turnieju. Nie mam jednak najmniejszych wątpliwości, że piękna historia tego underdoga zakończy się już na tym etapie. Trafili oni bowiem na Cloud9, czyli obecnie głównego kandydata do wygrania całego turnieju. Drużyna pod wodzą nafany’ego jest w fenomenalnej formie; wygrała 7 kolejnych spotkań, a w tych rozgrywkach nie straciła nawet mapy. Nie jest to nic zaskakującego, wszak gramy online, czyli na ulubionym terenie Cloud9, na którym przez tak długi czas utrzymywali pozycję numeru jeden na świecie. Doświadczenie zrobi swoje i stawiam, że faworyt wygra ten mecz bez utraty mapy.

Cloud9 – 9z typy:
Cloud9 wygra 2:0, kurs 1.45

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!