W rozgrywanym na Khalifa International Stadium meczu drugiej kolejki grupy F, Chorwacja zmierzy się z Kanadą. Jakie typy bukmacherskie wybrać? Czy gracze z Ameryki Północnej potwierdzą, że ich postawa w pierwszym spotkaniu nie była przypadkiem? Zapraszam na zapowiedź starcia Chorwacja – Kanada, typy dnia, kursy na zakłady oraz przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

 

Chorwacja – Kanada kursy

Obie ekipy po swoich pierwszych meczach mogą mówić o niedosycie. Chorwaci zremisowali bezbramkowo z Maroko, zaś Kanada pomimo dobrej gry i licznych okazji strzeleckich, nie potrafiła wyrwać Belgii choćby punktu. Aktualni wicemistrzowie świata w swoim ostatnim meczu grupowym grają właśnie z Belgią, dlatego ewentualna wpadka z Kanadą może bardzo pokrzyżować ich plany. Oferowane na Chorwacja – Kanada typy i kursy bukmacherskie upatrują faworyta w Chorwatach. Gracze z kraju klonowego liścia pozostawili po sobie jednak naprawdę dobre wrażenie i nie możemy wykluczać, że sprawią dziś Modriciowi i spółce wiele problemów.

Chorwaci w spotkaniu z Maroko mieli przewagę w posiadaniu piłki i prowadzili grę, jednak zabrakło im konkretów i dobrych decyzji w kluczowej fazie budowy akcji. Kanadyjczycy, pomimo porażki przystępują do meczu z Chorwacją w bojowych nastrojach. To będzie dla nich występ o być albo nie być na tym mundialu. Warto przypomnieć, że w swojej historii wystąpili na mistrzostwa świata w 4 spotkaniach, wszystkie przegrali i dodatkowo nie zdobyli w nich ani jednej bramki. Co ciekawe, we wspomnianych 4 meczach oddali aż 50 strzałów. Kto wie, czy typy bukmacherskie na punkty dla Kanady zakończą się powodzeniem, ale już bramkowe przełamanie wydaje się całkiem realne. Ta ekipa gra naprawdę niezłą piłkę, tworzy sobie okazje i przy odrobinie szczęścia któryś z ich strzałów w końcu powinien zakończyć się golem.

Chorwacja – Kanada typy

Wyciąganie wniosków dotyczących aktualnej formy Kanady tylko na przykładzie starcia z Belgią byłoby sporym błędem. Czerwone Diabły nie narzuciły swojego tempa, a spotkanie momentami mogło im się wymknąć z rąk, jednak nie wydaje się, by był to ich najwyższy bieg. Dziś w starciu z Maroko Belgowie powinni pokazać zdecydowanie więcej i podejść do rywali z większym respektem. Kanada grała natomiast z Belgią na 110% i zostawiła na boisku wszystko, co miała, jednak i tak nie było to wystarczające. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu typy bukmacherskie na przynajmniej jednego gola Kanady lub też obie strzelą, mają wysokie szanse powodzenia. Kanadyjczycy strzelają chętnie i dużo, prezentują ofensywne nastawienie, a swoją postawą zyskują szacunek oraz sympatię neutralnych kibiców.

Trzeba oczywiście pamiętać, że zdecydowana większość ich prób nawet nie trafiała w bramkę rywali. Do szczęścia jednak brakuje niewiele, dlatego sądzę, że historyczne pierwsze mundialowe trafienie Kanady jest kwestią czasu. Gol na Mistrzostwach Świata to podstawowy cel, jaki ma ta drużyna. Zakończenie udziału w turnieju bez pierwszej bramki z pewnością byłoby uznane za wielką porażkę. Sądzę, że nawet w przypadku wysokiego prowadzenia rywali Kanada i tak będzie w pełni zmotywowana dążyła do trafienia honorowego. Chorwaci są znacznie bardziej wyrafinowani w swojej grze i posiadają wyższą jakość. Dlatego mimo wszystko, to zapewne oni sięgną tutaj po 3 punkty. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę jak mało konkretna była Chorwacja w swoim pierwszym występie i jaki styl gry prezentuje Kanada, nie możemy niczego przesądzać. Mecz z Belgią spowodował, że siła Kanady może być mocno przeceniana przez bukmacherów oraz graczy, jednak kto wie. Może Kanada rzeczywiście jest aż tak mocna?

Chorwacja – Kanada typy dnia:
obie strzelą, @1,90
Davies +0.5 celnego strzału, @2.25

 

Chorwacja – Kanada składy:

Chorwacja: Livakovic; Juranovic, Lovren, Gvardiol, Sosa; Modric, Brozovic, Kovacic; Kramaric, Livaja, Perisic

Kanada: Borjan; Laryea, Johnston, Vitoria, Miller, Davies; Buchanan, Hutchinson, Eustaquio, Larin; David

Załóż konto Betfan i odbierz bonus 200%
Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!