Spotkanie drugiej kolejki Mistrzostw Świata w Katarze w grupie G. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Kamerun – Serbia, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Kamerun – Serbia typy bukmacherskie

Spotkanie Kamerunu z reprezentacją Serbii rozpocznie ósmy dzień Mistrzostw Świata w Katarze. Mecz ten odbędzie się na Al Janoub Stadium znajdującym się w miejscowości Al Wakrah, gdzie Kameruńczycy mieli okazję rozgrywać swój mecz otwarcia ze Szwajcarami. Jakie zatem typy bukmacherskie powinniśmy mieć na uwadze w meczu drugiej kolejki Kamerun – Serbia?

Reprezentacja Kamerunu w swoim meczu otwarcia z wyżej wspomnianymi Szwajcarami przegrała 1-0. Ciężko sprawiedliwie ocenić występ afrykańskiej drużyny w tym meczu, gdyż zagrali oni biegunowo odmienne dwie połowy. W pierwszej wyglądali bowiem znakomicie, naprawdę mało brakowało, a udałoby im się do szatni zejść jako zwycięzcy. Niestety w tej drugiej wyglądali już jak zupełnie inny zespół! Jakby im zupełnie nie zależało na drugich 45 minutach, a przecież stracili oni bramkę zaraz po gwizdku wznawiającym grę!

Załóż konto i odbierz bonus 200%
Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!

Kamerun – Serbia typy dnia

Serbowie również przegrali swój mecz inauguracyjny, aczkolwiek ich rywalem była niezwykle rozpędzona Brazylia. Serbia miała bardzo prosty plan na ten mecz – zamurować się i modlić się o remis. Coś jakby nasza reprezentacja, tylko im ostatecznie nie udało się utrzymać statusu quo, aczkolwiek niewiele brakowało, tylko Richarlison stwierdził, że tego wieczora na wieki zapisze się w historii swojej reprezentacji. Serbowie w tym meczu wyróżnili się wyłącznie faulami, zwłaszcza na Neymarze, za co zostali ukarani aż 3 żółtymi kartkami.

Zatem będzie to pojedynek dwóch przegranych z pierwszej kolejki, którzy w tym meczu muszą najzwyczajniej w świecie rzucić wszystko na szalę. Tutaj nikogo nie zadowoli remis, bo ten w ogóle nie polepszy ich sytuacji w grupie. Dlatego też spodziewam się bardzo ostrego i otwartego meczu, w którym nikt nie będzie cofał nogi przy stykowych sytuacjach. A jeśli komuś uda strzelić się bramkę, to reszta spotkania będzie przypominała bohaterską obronę Częstochowy. Proponowanym typem na ten mecz jest więc over 4.5 kartek po bardzo solidnym kursie.

Kamerun – Serbia typy:
powyżej 4.5 kartek @ 1.90

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy