Dziś w nocy rewanżowy mecz finału brazylijskiej ligi siatkarskiej kobiet. W pierwszym spotkaniu, którego zapowiedź i analiza znalazły się w dziale Typy Siatkówka, zwyciężył zespół Minas. Jak będzie w rewanżu? Czy drużyna z Uberlandii odrobi straty i doprowadzi do trzeciego decydującego meczu? Zapraszamy na darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedź i analizę tego spotkania.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do grupy Typeria

Single
PRAIA – MINAS
Superliga (BRA)
27.04.2019, 02:30
Typ: Praia -1,0 seta
kurs: 2,25
stawka 6/10
Single
PRAIA – MINAS
Superliga (BRA)
27.04.2019, 02:30
Typ: Praia -1,5 seta
kurs: 2,73
stawka: 4/10

 

Siatkówka Typy Dnia: Praia – Minas

W pierwszym spotkaniu, które rozgrywane było w Niedzielę Wielkanocną w Belo Horizonte gospodynie wygrały 3-2. Dwa pierwsze sety były bardzo wyrównane, a w końcówkach na swoją korzyść rozstrzygnął zespół Minas. Później nastąpił zwrot akcji i do głosu doszły przyjezdne. Zespół Praia Clube bardzo pewnie i wysoko, bo do 17 wygrał w kolejnych dwóch setach, doprowadzając do remisu. Kiedy wydawało się, iż oblicze meczu się nie zmieni, wówczas w tie-breaku nastąpiło przebudzenie zespołu gospodyń. Drużyna z Uberandii kompletnie  stanęła i bez gry przegrała decydującego seta do 6.

Siatkówka Typy Dnia: Praia – Minas

Analizując poprzednie spotkanie podałem sytuację kadrową obydwu klubów. Wciąż uważam, iż Praia jest zespołem lepszym i nie dużo brakowało, ażeby udowodniły to na parkiecie przeciwnika. Pierwszy set przegrały na przewagi, więc jak wiemy z doświadczenia zabrakło w końcówce trochę szczęścia. Natomiast swoją moc pokazały w secie trzecim i czwartym. Szkoda, iż posypała im się gra w tie-breaku.

Typy bukmacherskie na dzisiejsze zdarzenie faworyzują gospodynie i tendencja jest zwyżkowa. Proponuję więc handicapy azjatyckie, które pozwalają zagrać po wyższym kurskie. Jedną z propozycji jest AH-1,0 wystawiony przez LV Bet. Oznacza to, iż w przypadku zwycięstwa zespołu Praia jednym setem nastąpi zwrot stawki. Drugim pomysłem jest zagranie handicapu -1,5 seta, czyli zwycięstwo zakładu tylko w przypadku wygranej gospodyń co najmniej dwoma setami. Tu najlepsze kursy znajdziemy  w ETOTO.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO