Czy marszałek Elżbieta Witek zostanie odwołana? Kursy bukmacherskie.

Niedawno przeprowadzona w Sejmie reasumpcja odbiła się szerokim echem. Przegłosowanie kontrowersyjnej ustawy znanej jako lex TVN sprawiło, że marszałek Witek znalazła się na celowniku opozycji, a jej potencjalne odwołanie może stać się kartą przetargową w politycznej grze poprzedzającej wprowadzenie Nowego Ładu. Czy Witek obroni swoją pozycję? Podobne pytanie zadają sobie analitycy BETFAN, którzy wystawili kursy na zakłady dotyczące utraty stanowiska przez aktualną marszałek Sejmu.

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Odwołanie Elżbiety Witek – kursy bukmacherskie

Kursy wystawione przez BETFAN sugerują, że odwołanie Elżbiety Witek jest opcją o wiele mniej realną, niż mogłoby sugerować trwające aktualnie medialne zamieszanie. Czy utrata stanowiska przez marszałek Sejmu może stać się faktem? Głośno domagają się tego politycy opozycji. Twierdzą oni, że Witek zarządzając reasumpcję głosowania dopuściła się oszustwa i złamania prawa.

Decyzja o reasumpcji (powtórzeniu głosowania) miała być skandaliczna m.in. dlatego, że marszałek powołała się przy niej na opinie prawników, które dotyczyły zupełnie innej sprawy, mającej miejsce kilka lat temu. Zdaniem wielu ekspertów reasumpcja zawsze powinna wymagać odniesienia do konkretnych, specyficznych dla danego przypadku okoliczności, które odgrywają w takich sytuacjach kluczową rolę.

Kliknij, aby przejść do oferty zakładów

– Marszałek Witek popełniła przestępstwo. Tu nie chodzi o żaden Trybunał Stanu, tylko to jest przestępstwo o charakterze kryminalnym – takimi słowami skitował we wtorek sejmowe zamieszanie Donald Tusk. Trudno powiedzieć, czy zarzuty opozycji są w 100% zasadne, jednak pewne jest, że pozycja Elżbiety Witek już dawno nie była tak osłabiona.

Kluczową rolę w dalszych losach sprawy może odegrać Konfederacja. Politycy z tego ugrupowania poinformowali, że poprą wniosek o odwołanie marszałek Sejmu, jeśli reszta opozycji zgodzi się na stawiane przez nich warunki:

Czy opozycja przystanie na propozycje Konfederacji i będzie jednomyślna? Jak zakończy się kolejna sejmowa naparzanka? Jeśli macie już swoje typy i nie przerażają Was dość wysokie kursy, to nie ma na co czekać – decydujące mogą okazać się bowiem już najbliższe godziny!

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA