Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.32 na Ligę Narodów!

Trzecia kolejka Ligi Narodów w Dywizji A. Waleczni Węgrowie podejmą u siebie reprezentację Niemiec, w drugiej konfrontacji Biało-Czerwoni spróbują zaskoczyć faworyzowanych Holendrów. Czy Polacy zrehabilitują się za kompromitacje z Belgią? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Węgry – Niemcy (20:45)

Węgry podchodzą bardzo na serio do rozgrywek Ligi Narodów, co pokazuje m. in. sensacyjna wygrana nad Anglią. Teraz rywalem jest kolejna piłkarska potęga, która póki co nie zachwyca i cały czas szuka optymalnej formy – reprezentacja Niemiec. Bukmacherzy przyzwyczaili nas do tego, że Węgrowie są zazwyczaj skazywani na porażkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że ta drużyna potrafi rywalizować z każdym i idealnie dopasowuje się do taktyki lepszego na papierze przeciwnika. W tej konfrontacji liczę na kolejny dobry mecz gospodarzy, a proponowany typ to Niemcy nie wygrają do zera..

Węgry – Niemcy typy:
Niemcy wygrają do zera – NIE, kurs 1.58 ✅

Holandia – Polska (20:45)

Biało-Czerwoni dostali zimny prysznic od Belgów, którzy rozbili naszą reprezentację na wyjeździe aż 1-6. Z Holandią wcale nie będzie prościej, tym bardziej że ta reprezentacja jest ostatnio na fali i wygląda fantastycznie w ofensywie. Trudno powiedzieć na jaką taktykę zdecyduje się Czesław Michniewicz, pewne jest jednak to, że zachowanie dzisiaj czystego konta będzie graniczyło z cudem. Serducho zawsze jest po stronie polskiej reprezentacji. Rozum jasno jednak podpowiada, że to Holandia powinna zdobyć pewne 3 punkty. Dopełnieniem naszego kuponu są przynajmniej dwa gole gospodarzy.

Holandia – Polska typy:
over 1.5 goli Holandii, kurs 1.47 ✅

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!