Spotkanie numer pięć 1/8 finału Mistrzostw Świata. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Japonia – Chorwacja, w której znajdziecie proponowane typy, a także najciekawsze promocje bukmacherskie. Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się i obstaw celny strzał Polski z Francją z szalonym kursem podwyższonym do 100.00!

Polska odda celny strzał z Francją?
Kurs 100.00!

Przejdź do promocji TUTAJ>>

Japonia – Chorwacja typy bukmacherskie

Szesnasty dzień Mistrzostw Świata w Katarze rozpoczniemy od starcia 1/8 finału pomiędzy Japonią a Chorwacją, które odbędzie się na Al Janoub Stadium w Al Wakrah. Jakie więc typy bukmacherskie warto mieć na uwadze przy obstawianiu meczu Japonia – Chorwacja?

Obecność Chorwacji w tej fazie rozgrywek raczej nikogo nie dziwi, aczkolwiek naprawdę niewiele brakowało, a chorwacka lokomotywa wykoleiłaby się na ostatniej prostej. Awans z grupy jednak mogą zawdzięczać dokładnie dwóm osobom – Josko Gvardiolowi oraz Romelowi Lukaku. Ten pierwszy z pewnością przypieczętował sobie już transfer do elity europejskiej, ten drugi natomiast do końca życia nie będzie musiał płacić za wakacje w Chorwacji.

Japonia – Chorwacja typy dnia

Japończycy to ewenement na skalę światową. Nie dość, że dokonali niemal niemożliwego, bo wyszli z grupy zamiast Niemców, to zrobili to w tak absurdalny sposób, że przypomina to bardziej ich rodzime anime, a nie prawdziwe życie. Najpierw ograli Niemców, potem zaprzepaścili fenomenalną szansę na awans, przegrywając z Kostaryką, a na samym końcu zdołali odrobić straty z Hiszpanią i ostatecznie z 6 punktami na swoim koncie wyjść z grupy. A Hiszpanów pokonali, mając wyłącznie 17.7% posiadania piłki, co oczywiście jest rekordem Mistrzostw Świata! Z Niemcami natomiast było to aż 26.1%! Z Kostaryką zaś musieli prowadzić grę, no i wszyscy widzieliśmy, czym to się skończyło!

Logicznym więc jest, że w tym starciu to Chorwaci będą przy piłce przez zdecydowaną większość czasu. Raczej nie przebiją w tym Hiszpanów, ale wynikowi Niemców spokojnie mogą dorównać. A gdy Chorwacja jest przy piłce, to praktycznie każda ich akcja musi przejść przez Marcelo Brozovicia. Pomocnik Interu jest zawsze pod grą, to właśnie on nieustannie dyryguje akcjami reprezentacji Chorwacji. Z Japonią będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, gdyż defensywę tę naprawdę ciężko rozpracować. Dlatego też moim typem na mecz Japonia – Chorwacja jest over 83.5 podań Brozovicia, który znajdziecie pod zakładką Player Bets. W Katarze linię tę spokojnie przekraczał w meczach z Marokiem (89) oraz Belgią (87). Z Japonią spokojnie może więc zakręcić się nawet koło 100, bo Japonia gra zdecydowanie niżej niż w/w ekipy.

Japonia – Chorwacja typy:
Brozovic +83.5 podań @ 1.83

Japonia – Chorwacja składy:

Japonia: Gonda; Tomiyasu, Taniguchi, Yoshida; Ito; Morita, Tanaka, Nagatomo; Doan, Maeda, Kamada

Chorwacja: Livakovic; Juranovic, Lovren, Gvardiol, Sosa; Kovacic, Brozovic, Modric; Kramaric, Livaja, Perisic

Polska odda celny strzał z Francją?
Kurs 100.00!

Przejdź do promocji TUTAJ>>