Getafe – Elche. Typy dnia, kursy, składy.

Spotkanie 4. kolejki hiszpańskiej La Liga. Getafe podejmie u siebie na Coliseum Alfonso Perez zespół Elche. Czy Azulones odniosą swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Zapraszam na zapowiedź meczu Getafe – Elche, typy dnia, które warto uwzględnić na poniedziałkowym kuponie, a także przewidywane składy obu zespołów. Gramy ten typ w Betfan, gdzie na nowych graczy czeka promocja zakład bez ryzyka 600 zł. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej i graj bez ryzyka!

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Getafe – Elche kursy 

Getafe fatalnie weszło w ten sezon ligowy i po 3 kolejkach ma na swoim koncie 0 punktów. Głównym problemem gospodarzy jest skuteczność. Jak dotąd zdobyli oni bowiem tylko jednego gola – przeciwko FC Barcelonie. Czy rywalizacja ze słabszym na papierze rywalem to idealna okazja do przełamania? W spotkaniu Getafe – Elche kursy na typy 1X2 faworyzują gospodarzy

Sporą stratą dla Geta było odejście trenera, który był twórcom świetnych wyników drużyny – José Bordalása. Różnica polega na tym, że zespół z Coliseum Alfonso Perez był zdecydowanie bardziej niewygodnym rywalem i nie potrzebował zbyt wiele wysiłku, by zdobyć gola. Aktualnie można mówić o niezłej na papierze kadrze, której po prostu brakuje szczęścia i determinacji. Mimo to Elche zmaga się z dokładnie tymi samymi problemami – szczególnie na wyjeździe, co zapowiada wyrównaną rywalizacje.

Getafe – Elche typy dnia

Elche po szczęśliwym utrzymaniu w La Liga, w dalszym ciągu liczy na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pomóc w tym mogą bez wątpienia interesujące ruchy transferowe, które zostały przeprowadzone przez ten zespół. Los Franjiverdes wzmocnili m. in. Kiko Casila, Gerard Gumbau, Lucas Perez, Omar Mascarell, Lucas Boye, Dario Benedetto czy Javier Pastore. Można więc śmiało powiedzieć, że są to duże wzmocnienia, zważywszy na niewielką kwotę odstępnego, która w sumie wyniosła ok 7 milionów.

Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo fundamentalne starcie dla każdej z drużyn. Getafe jako gospodarz jest faworytem do zdobycia kompletu punktów. Z drugiej strony Elche sprawiało wiele problemów swoim ostatnim rywalom. Proponowane typy zakładają, że Geta zdobędzie 1 lub 2 gole.

Getafe – Elche typy dnia:
Gospodarze 1-2 gole, kurs 1.64

Getafe – Elche składy:

Getafe: Soria; Suarez, Dakonam, Mitrovic, Olivera; Alena, Arambarri, Maksimovic, Jankto; Sandro, Unal.

Elche: Casilla; Verdu, Bigas, Roco; Josan, Fidel, Guti, Marcone, Mojica; Boye, Benedetto.

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA