Spotkanie 13. kolejki włoskiej Serie A. Udinese podejmie u siebie zespół Lecce. Czy rewelacja sezonu odbije się od dna i wróci na zwycięską ścieżkę? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Udinese – Lecce, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Udinese – Lecce typy bukmacherskie

Udinese zaczęło obiecująco i bardzo długo zajmowało wysokie miejsce w Serie A. Problemy zaczęły się od konfrontacji z Atalantą, w której po remontadzie udało się wywalczyć bardzo cenny punkt. Następnie przyszły 4 mecze bez zwycięstwa kolejno z Lazio, Monzą, Torino oraz Cremonese. Śmialo można zatem mówić o zadyszce i rychłym roztrwonieniu niezłej zaliczki punktowej. Tym razem rywalem jest Lecce, które jest bliżej strefy spadkowej niż walki choćby o miejsce w środku tabeli. Goście potrafią jednak zaskoczyć i napsuć krwi faworyzowanym zespołom z czołówki.

Zmorą gospodarzy w ostatnich meczach była postawa formacji ofensywnej, ale także koncentracja. Rozczarowująco grał niezawodny jak dotąd duet Beto & Deulofeu, który gwarantował wiele bramek dla swojej drużyny. Udinese pozwala zdecydowanie na zbyt wiele swoim rywalom, przez co często wręcz prosi się o stracone gole. Nie pomaga też kontuzja Lovricia i wątpliwy występ Masiny, którzy pokazywali się nie tak dawno z naprawdę niezłej strony. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 13. kolejce Serie A?

Udinese – Lecce typy dnia

Lecce wygląda coraz lepiej, jednak dobre nastroje w konfrontacjach z tymi najlepszymi są często psute przez słabsze wyniki z równorzędnymi rywalami. Goście potrafili napsuć krwi m. in. Juventusowi czy AS Romie, a liderowi tabeli (Napoli) urwali nawet cenny punkt. Ta sama ekipa przegrała jednak po słabej konfrontacji z Bologną, czyli rywalem na papierze dużo słabszym od wcześniej wymienionej trójki. Udinese to z pewnością rywal solidny, jednak będący bez większej formy w ostatnich meczach. Daje to realną szanse beniaminkowi na osiągniecie korzystnego rezultatu.

Udinese nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych i z pięknego snu o miejscu w czołówce szybko wróciła szara rzeczywistość przybliżająca do środka tabeli. Tego samego nie można powiedzieć o Lecce, które mimo braku zwycięstwa cały czas sprawia ogromne trudności swoim wyżej notowanym rywalom. Myślę że w tej konfrontacji dominującą stroną będą gospodarze, jednak goście również będą mieć swoje sytuacje. Proponowany na jutro typ to gol Lecce.

Udinese – Lecce typy:
gol Lecce @1.67

Udinese – Lecce składy:

Udinese: Silvestri; Perez, Bijol, Ebosse; Pereyra, Samardzic, Walace, Arslan, Udogie; Isaac, Deulofeu

Lecce: Falcone; Gendrey, Pongracic, Baschirotto, Gallo; Blin, Hjulmand; Oudin, Gonzalez, Strefezza; Ceesay

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA