Kto wygra niedzielny pojedynek pomiędzy Widzew Łódź – Radomiak Radom? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Widzew Łódź – Radomiak Radom, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Widzew – Radomiak typy bukmacherskie

Drugie niedzielnym spotkaniem szesnastej kolejki Ekstraklasy odbędzie się na stadionie przy ulicy Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Miejscowi piłkarze Widzewa podejmą wtedy przyjezdnych z Radomia. Jakie typy bukmacherskie warto mieć na uwadze w meczu Widzew Łódź – Radomiak Radom?

Faworytem do zgarnięcia trzech punktów są gospodarze, aczkolwiek firmy bukmacherskie zdają się cały czas mocno sceptycznie podchodzić do dotychczasowych osiągnięć drużyny pod wodzą Janusza Niedźwiedzia. Jest to dla mnie dość niezrozumiała decyzja, bo jeśli mamy do kogoś podchodzić sceptycznie w tym starciu, to raczej do Radomiaka Mariusza Lewandowskiego. Przecież w Radomiu nawet najzagorzalsi kibice mają dość swej drużyny, tęskniąc przy tym niebywale za czasami Dariusza Banasika.

Widzew – Radomiak typy dnia

Dla Widzewa będzie to ostatni mecz w tym roku na własnych śmieciach, o czym wspominają sami piłkarze, którzy z tego też powodu chcą w godny sposób pożegnać swoich fenomenalnych sympatyków. Zresztą i tak kibice Widzewa przy Piłsudskiego przeżywali ostatnio iście bajkowe chwile – ostatnie pięć spotkań na tym stadionie to cztery zwycięstwa gospodarzy i bezbramkowy remis z Rakowem Częstochowa. Ale zawsze warto postawić solidną kropkę nad i!

Tymczasem w Radomiu zupełnie odwrotna sytuacja – od klubu odwraca się coraz więcej kibiców. Trudno im się dziwić, gdy Radomiak za Lewandowskiego wygląda po prostu fatalnie na boisku. Ostatnio to nawet wydaje się, że wielokrotny reprezentant Polski zupełnie porzucił już nawet swój styl gry. Teraz ani nie grają ładnie, ani skutecznie. Jak już coś wygrywają to po ogromnym farcie, jak ostatnio z Piastem (bramki po rykoszetach) czy ze Śląskiem, kiedy trzech Wrocławian obejrzało czerwone kartki. Zatem moim typem na ten mecz będzie zakład łączony – 1X oraz under 3.5.

Widzew – Radomiak typy:
1X i poniżej 3.5 @ 1.85

Widzew Łódź – Radomiak składy:

Widzew: Ravas; Szota, Kreuzriegler, Stepinski; Milos, Zielinski; Kun, Hanousek; Pawłowski, Terpiłowski; Sanchez

Radom: Kobylak; Rossi, Justiniano, Cichocki, Abramowicz, Grzybek; Alves, Nascimento; Machado, Roque Junior, Semedo

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy