Drugą serię spotkań w grupie A Mistrzostw Świata 2022 rozpocznie pojedynek pomiędzy Katarem a Senegalem. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Katar – Senegal, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Katar – Senegal typy bukmacherskie

Drugą kolejkę w grupie A Mistrzostw Świata w Katarze zainauguruje spotkanie pomiędzy reprezentacją gospodarzy tego turnieju a Senegalem. Mecz ten odbędzie się w piątek, 25 listopada, na Al Thumama Stadium w Dosze.

Oczywistym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów w tym pojedynku są Senegalczycy. Osiemnasta reprezentacja wg rankingu FIFA była typowana do tej roli już przed samym startem mundialu, ale po pierwszej serii gier tylko można było utwierdzić się w tym przekonaniu. Co zresztą potwierdzają ogromne spadki kursów na wygraną reprezentacji Senegalu – z nawet 2.10 przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata na 1.65 tuż po zakończeniu meczu Senegal – Holandia. Jakie typy bukmacherskie powinniśmy więc wybrać na starcie Katar – Senegal?

Kurs 100.00 na wygraną Polski!
Postaw 5 zł, zgarnij 200 zł!

Katar – Senegal typy dnia

Takie spadki kursów nie powinny dziwić nikogo, kto miał „przyjemność” obejrzeć w całości spotkanie inauguracyjne tego turnieju. Gospodarze bowiem nie dali w nim absolutnie żadnych przesłanek do tego, aby wierzyć chociażby w to, że uda im się zdobyć jakikolwiek punkt w tej grupie. Katarczycy ośmieszyli się na każdej możliwej płaszczyźnie. Ewidentnie zjadła ich trema, ale nawet to nie usprawiedliwia tak żenującego występu. Gdzie się podziali ci zwycięzcy Pucharu Azji z 2019 roku?! Przecież aż 9 zawodników wyjściowej jedenastki w meczu z Ekwadorem grało również od pierwszej minuty podczas meczu finałowego z Japonią!

Katarczycy mieli z Ekwadorem całą masę problemów, aczkolwiek tym najbardziej rzucającym się w oczy była dysproporcja fizyczna. Gospodarze wyglądali jak małe dzieci, gdy tylko dochodziło do jakiegokolwiek starcia bark w bark z Ekwadorczykami. A będzie jeszcze gorzej, kiedy przyjdzie im się zmierzyć z Senegalczykami, którzy naprawdę fantastycznie zaprezentowali się w meczu z Holendrami. Co prawda przegranym meczu, ale nie odstępowali oni Europejczykom ani na krok. Ze zdrowym Sadio Mane mogliby nawet pomyśleć o zgarnięciu kompletu punktów. Przede wszystkim mógł niezwykle podobać się spokój piłkarzy Senegalu przy piłce. Wydawać się mogło wręcz, że gdy mieli futbolówkę przy nodze, to wszystko było w pełni pod ich kontrolą. Szkoda tylko, że ostatecznie zawiódł bardzo bramkarz Chelsea Eduard Mendy. Ale z Katarem nie grozi mu drugi tak słaby występ, bo Katarczycy musieliby najpierw oddać jakikolwiek celny strzał na jego bramkę…

Katar – Senegal typy:
wygrana Senegalu @ 1.65

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy