Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Japonia podejmie na Al Maktoum Stadium zespół Kanady. Czy faworyzowani Azjaci zaprezentują się dobrze w ostatniej konfrontacji przed wielkim turniejem? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Japonia – Kanada, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Japonia – Kanada typy bukmacherskie

Japończycy w efektowny sposób wywalczyli awans na Mistrzostwa Świata i w swojej grupie eliminacyjnej zajęli pewne 2. miejsce. Lepsza okazała się tylko Arabia Saudyjska, która miała o jedno oczko więcej w tabeli. Sama kadra Azjatów była znana już w zasadzie bardzo wcześnie i nie brakuje tutaj interesujących nazwisk. Największą furorę robią m. in. Kubo, Tomiyasu, Kamada, Furunashi czy Ito. Jutrzejszy rywal, czyli Kanada nie ma aż takiego potencjału kadrowego. Tutaj najczęściej wymienia się kontuzjowanego niedawno Daviesa czy też Davida.

Podopieczni Hajime Moriyasu zawsze podchodzą bardzo zmotywowani do wielkich imprez. Na najbliższym mundialu czekają ich jednak dwa arcytrudne mecze przeciwko Niemcom oraz Hiszpanii. Szanse na awans wydają się być iluzoryczne, ale nigdy nie można wykluczyć niespodzianek. Punktem odniesienia może być za to świetny występ Korei Południowej przeciwko podopiecznym Hansa Flicka w 2018 roku. Jakie typy warto rozpatrzyć w ostatnim teście przed Mundialem?

Japonia – Kanada typy dnia

Kanada wydaje się mieć jeszcze gorsze perspektywy na Mundialu od swoich rywali, bowiem w grupie gra wraz z Belgami, Chorwacją i Marokiem. Nawet najbardziej obiektywni fani są pogodzeni z ostatnim miejscem w grupie, ale sam awans jest już dużym osiągnięciem. Największą gwiazdą jest oczywiście Davies, który cały czas walczył z czasem, by pojechać na wielką imprezę. Zawodnik Bayernu był kontuzjowany i robiono wszystko, by ostatecznie znalazł się w gronie powołanych na Mistrzostwa Świata. Drugą największą postacią Kanadyjczyków jest bez wątpienia David, czyli bramkostrzelny napastnik z Lille.

Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, jednak wygrana tuż przed Mundialem zadziała na pewno mobilizująco na Mistrzostwach Świata. Japonia wydaje się mieć zdecydowanie większe pole manewru i większy potencjał kadrowy. Kanada bazuje głównie na zawodnikach z MLS czy innych niszowych zespołów, którzy nie mieli zbyt wielu okazji, by grać na najwyższym poziomie. Proponowany na jutro typ to Japonia wygra jedną z połów.

Japonia – Kanada typy:
Japonia wygra dowolną poł @1.62

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy